Winda pneumatyczna osobowa

Jako firma stawiająca od początku swej działalności na nowoczesne, innowacyjne rozwiązania, oferujemy kompleksowe usługi z zakresu montażu oraz konserwacji wind pneumatycznych. Dzięki szybkiemu procesowi instalacji i niewielkiej ilości miejsca potrzebnego do montażu winda pneumatyczna osobowa jest rozwiązaniem skierowanym zarówno w stronę przedsiębiorców, prywatnych developerów, jak i właścicieli domów jednorodzinnych. To ekologiczna, a przy tym znacznie bardziej oszczędna alternatywa dla starszych systemów podnoszących. Idealna dla seniorów i osób niepełnosprawnych, które nie są w stanie wychodzić po schodach o własnych siłach.

Działanie windy pneumatycznej jest wbrew pozorom proste. Podnoszenie urządzenia odbywa się poprzez wypompowywanie powietrza przez pompę z turbiną, która wytwarza ciśnienie atmosferyczne poniżej kabiny. To wprawia ją w ruch, zapewniając znacznie szybszy transport pomiędzy piętrami. Pneumatyczne systemy cechuje niższe zużycie energii względem tradycyjnych wind towarowych czy osobowych. Kabina urządzenia jest zazwyczaj przeszklona, co zapewnia pełny, panoramiczny widok na to, co dzieje się na zewnątrz. Nowoczesny design sprawdzi się w wielu aranżacjach.

Windy pneumatyczne gwarantują także bezpieczeństwo, w przypadku awarii nie utkniesz między piętrami, system automatycznie bowiem obniża urządzenie do najniższego poziomu. Ich konserwacja i naprawa nie wymaga tak wielu uprawnień, jak w przypadku starszych urządzeń dźwigowych. Marzysz o posiadaniu w swojej firmie lub miejscu pracy nowoczesnej windy pneumatycznej? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailowo. Wykonamy projekt, dokonamy indywidualnej wyceny i zaproponujemy rozwiązanie jak najbardziej ekonomiczne. Ponadto, oferujemy całodobowe wsparcie techniczne w przypadku wystąpienia jakiejkolwiek usterki.

24 maj