Konserwacja

W firmie Windy24h świadczymy kompleksowe usługi związane z modernizacją i konserwacją dźwigów osobowych na terenie aglomeracji warszawskiej. Mamy kilkudziesięcioletnie doświadczenie w pracach serwisowo-konserwatorskich, dzięki czemu możemy podjąć się nawet najtrudniejszych zleceń. Z naszych usług korzystają spółdzielnie mieszkaniowe, instytucje publiczne i prywatne przedsiębiorstwa. Głównym celem konserwacji wind jest zapewnienie najwyższego poziomu bezpieczeństwa użytkowego. Proces ten może dotyczyć modernizacji samej kabiny, jak i wszelkich podzespołów – prowadnic, przewodów, sterowników, reduktorów. Nasz zespół techniczny jest w gotowości przez 24 godziny na dobę, zapewniając całodobowe pogotowie dźwigowe. Po przybyciu na miejsce przeprowadzamy dokładne oględziny stanu technicznego wszystkich elementów zespołu napędowego. Prace konserwatorskie staramy się wykonać w możliwie najkrótszym czasie. Wszystko zależy jednak od stopnia skomplikowania zlecenia.

Konserwacja dźwigów osobowych

W codziennej pracy kładziemy szczególny nacisk na jakość wykonywanych usług, zależy nam na zadowoleniu i bezpieczeństwie użytkowników. Nasi konserwatorzy są odpowiednio wyposażeni w niezbędny osprzęt i systemy łączności. Konserwacja dźwigów osobowych odbywa się przy ścisłym przestrzeganiu wymagań Urzędu Dozoru Technicznego na podstawie Rozporządzenia Ministra Gospodarki, Pracy i Polityki Społecznej z dnia 29.10.2003 r. Każda konserwacja jest szczegółowo raportowana, prowadzimy dokumentację dotyczącą wszystkich serwisowanych dźwigów osobowych. Co więcej, każda winda powinna zostać poddana kontroli przynajmniej raz w miesiącu. Przegląd techniczny opiera się m.in. na smarowaniu oraz regulowaniu wszystkich komponentów dźwigowych, a także takich czynnościach, jak m.in.

  • sprawdzenie działania przycisków kaset wezwań i dyspozycji,
  • testowanie działania siłowników,
  • sprawdzenie stanu szczęk hamulcowych, kół linowych i aparatu chwytnego.

Całodobowe pogotowie dźwigowe

Oferta związana z konserwacją dźwigów osobowych kierowana jest zarówno do właścicieli obiektów handlowych, zarządców spółdzielni mieszkaniowych, jak i pracowników instytucji publicznych Awarię windy można zgłaszać przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. W przypadku jakichkolwiek innych pytań dotyczących oferowanych przez nas usług zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub za pośrednictwem formularza kontaktowego. Gwarantujemy najwyższą jakość usług i atrakcyjne ceny, ustalane indywidualnie dla poszczególnych zleceń. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!