Konserwacja urządzeń: wind, platform dla osób niepełnosprawnych

Jako firma świadcząca od wielu lat kompleksowe usługi z zakresu naprawy systemów podnoszących (wind, dźwigów, falowników), zajmujemy się także montażem i konserwacją platform dla osób niepełnosprawnych w blokach, prywatnych domach, jak i instytucjach publicznych. Każdy z naszych pracowników ma niezbędne uprawnienia i kwalifikacje, dzięki czemu usługa może zostać wykonana profesjonalnie, w pełni bezpiecznie, a także w stosunkowo krótkim czasie.

Oferta firmy Windy24h obejmuje działania prewencyjne, a także naprawcze. Dbamy o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń do transportu osób niepełnosprawnych, a w razie potrzeby reagujemy niezwłocznie, by wyeliminować usterkę. Pracujemy, przestrzegając podstawowych zasad BHP i obowiązujących, restrykcyjnych niekiedy norm budowlano-technicznych.

Konserwacja platform dla osób niepełnosprawnych

Bieżący dostęp do urządzeń i części renomowanych światowych producentów sprawia, że jesteśmy w stanie zapoznać się z dokumentacjami technicznymi, aby móc szybko wskazać źródło problemu i rozwiązać go w krótkim czasie. W zależności od stopnia skomplikowania usterki, konserwacja wind dla osób niepełnosprawnych polega na wymianie pojedynczego wadliwego elementu lub całego systemu podnoszącego. W jednym, jak i drugim przypadku dbamy o to, aby zapewnić bezawaryjne, niezawodne działanie urządzeń przez wiele lat. Bezpieczeństwo to nasz priorytet, którym kierujemy się w codziennej pracy.

Niezależnie od tego, czy chcesz, abyśmy wykonali przegląd techniczny platformy dla osób niepełnosprawnych, czy dokonali jej kompleksowej konserwacji, zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy Windy24h. Jako pogotowie windowe zapewniamy całodobową pomoc techniczną. W pilnych przypadkach skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod jeden z podanych numerów: 884 233 133 lub 884 233 244. Możesz skorzystać także z kontaktu drogą e-mailowego bądź za pośrednictwem formularza dostępnego na naszej stronie.

Chętnie podejmiemy się także innych zleceń, np. związanych z serwisem windy towarowej lub osobowej w Twojej firmie czy naprawą falowników.