Montaż dźwigów osobowych

Oferujemy klientom profesjonalny montaż dźwigów osobowych na preferencyjnych warunkach. Zapewniamy atrakcyjne ceny oraz szybką realizację usługi. Jesteśmy zespołem doświadczonych fachowców, którzy od lat są związani z branżą dźwigową. Podejmujemy się nie tylko instalacji wind osobowych, ale również urządzeń specjalnego przeznaczenia, w tym samochodowych. Zajmujemy się kompleksowym montażem włącznie z dostosowaniem danej konstrukcji do specyfiki architektonicznej budynku. Pracujemy z wykorzystaniem nowoczesnego zaplecza technicznego, które jesteśmy w stanie dostosować zarówno do współczesnego, jak i starego budownictwa. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, aby ustalić szczegóły zlecenia.

Montaż wind samochodowych

Dużą popularnością wśród obecnych klientów cieszy się montaż wind samochodowych. Wykonujemy go zgodnie z obowiązującymi przepisami, jednocześnie spełniając oczekiwania zleceniodawcy, pod względem jakości oraz kosztów. Instalacje dedykowane pojazdom nie mają przed nami tajemnic – wiemy, jak zapewnić wygodę użytkowania. Nasz monter urządzeń dźwigowych do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny. Przed rozpoczęciem pracy budowlanych zawsze dokładnie zapoznajemy się ze specyfiką danej nieruchomości. Dzięki temu jesteśmy w stanie maksymalnie wykorzystać przestrzeń w szybie, aby sam dźwig zapewniał wystarczającą ilość wolnego miejsca.

Koszt montażu windy osobowej

Dla każdego zlecenia indywidualnie obliczamy orientacyjny koszt montażu windy osobowej lub samochodowej. Jest on uzależniony od rodzaju dźwigu, specyfiki danego budynku i obecności dodatkowych trudności, takich jak odchyły budowlane. Możemy zaprojektować instalację jak najlepiej dostosowaną do specyfiki architektonicznej nieruchomości. Montaż wind osobowych realizujemy z zastosowaniem najnowocześniejszych sprzętów, dzięki czemu jesteśmy w stanie maksymalnie skrócić czas wykonywania usługi. Oferujemy możliwość zainstalowania dźwigu polskiej lub urządzenia zagranicznej produkcji, doradzając, jaki model będzie odpowiednim wyborem w danym budynku. Najlepiej już teraz skorzystać z doradztwa naszego montera.