Zakres usług naszej firmy obejmuje nie tylko serwis i modernizację dźwigów i wind towarowych, ale także naprawę falowników. Urządzenia te są niezbędne do prawidłowego działania systemu podnoszącego. W przypadku wystąpienia awarii pojedynczego komponentu lub całego urządzenia może okazać się niemożliwy rozruch windy. Zdarza się, że w trakcie takiej usterki wewnątrz znajdują się ludzie. Wówczas trzeba reagować szybko i właściwie.

Jako pogotowie windowe i dźwigowe mamy niezbędne kompetencje, aby podjąć się serwisu bądź wymiany bloków napędowych. Staramy się, aby naprawa falowników przebiegała w sposób bezpieczny, szybki i skuteczny. Współpracujemy z renomowanymi krajowymi i zagranicznymi producentami części do urządzeń podnoszących, dzięki czemu jesteśmy w stanie rozwiązać większość problemów. Mamy bieżący dostęp do dokumentacji technicznych, co ułatwia nam codzienną pracę.

Ofertę kierujemy w stronę spółdzielni mieszkaniowych, prywatnych developerów i pracowników administracji. Staramy się, aby zlecenia, których się podejmujemy, były zawsze wykonane rzetelnie, terminowo i w możliwie najkrótszym czasie. Do każdej usługi podchodzimy indywidualnie w zakresie jej wyceny, gwarantując doskonały stosunek ceny do jakości. A to wszystko przy uwzględnieniu obowiązujących, restrykcyjnych norm techniczno-budowlanych, wysokiej jakości części i urządzeń, a także nowoczesnych rozwiązań.

Naprawa falowników może polegać na ich modernizacji, wymianie pojedynczego komponentu lub całego urządzenia. Wszystko zależy od stopnia skomplikowania usterki. Nawet w przypadku potrzeby szybkiego działania, np. celem wyciągnięcia ludzi z unieruchomionej windy, wcześniej czy później niezbędne może okazać się zastąpienie wysłużonego systemu rozruchowego nowym.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Zadbaj o bezpieczeństwo pracowników i lokatorów, wybierając firmę Windy24h. Jesteśmy do całodobowej dyspozycji pod numerem telefonu 884 233 133 lub 884 233 244. W mniej pilnych sprawach można skontaktować się z nami e-mailowo bądź za pośrednictwem dostępnego na stronie formularza.