Remonty i naprawy
Naprawa wind i dźwigów

Doświadczenie, które procentuje

Wykorzystując kilkunastoletnie doświadczenie zdobyte w najlepszych firmach dźwigowych polskich i zagranicznych oferujemy świadczenie kompleksowych usług nie tylko w zakresie konserwacji, ale i napraw oraz remontów wszelkich typów wind.

Wysoki potencjał sprzętowy

Posiadamy niezbędną wiedzę i doświadczenie oraz dysponujemy potencjałem technicznym i osobami uprawnionymi do wykonania zamówień polegających na świadczeniu usług konserwacyjno – naprawczych w dźwigach producentów polskich i zagranicznych. Atrybuty te zdobyliśmy poprzez wieloletnie wykonywanie usług konserwacyjnych i remontów w urządzeniach charakteryzujących się znaczną różnorodnością producentów i typów (dźwigi osobowe, dźwigi towarowe, platformy dla osób niepełnosprawnych, dźwigi szpitalne, dźwigi samochodowe).

Wewnętrzne kontrole techniczne

Niezależnie od obowiązujących norm oraz kontroli ze strony Urzędu Dozoru Technicznego, jak również w celu podniesienia poziomu wykonywanych usług, firma nasza prowadzi własne wewnętrzne kontrole techniczne. Stworzony system wewnętrznych kontroli zapewnia wysoką jakość i rzetelność wykonywanych usług.

Szczegółowe protokoły określające zakres napraw

Efektem prowadzonych kontroli są protokoły, które szczegółowo określają zakres naprawy, czasochłonność, wykaz materiałów i kosztorys. Dzięki nawiązanej współpracy z wieloma dostawcami podzespołów dźwigowych gwarantujemy zakup części zamiennych spełniających najwyższe standardy unijne za rozsądną cenę.