Windy 24h

Kilka słów o organizacji...

Firma Windy24h powstała na wskutek wzrostu zapotrzebowania rynku warszawskiego na specjalistów z branży dźwigowej. Na czele przedsiębiorstwa stanął Andrzej Czarnecki, osoba pełna energii i zaangażowania w codzienne obowiązki. Windy24h to swojego rodzaju konsorcjum najbardziej doświadczonych konserwatorów i monterów z Warszawy i okolic. Ciężko znaleźć dobrego fachowca i jednocześnie znawcę różnego rodzaju dźwigów oraz producentów. Wybraliśmy zatem metodę pozyskania kilku inżynierów i techników specjalizujących się łącznie w konserwacji i montażu ponad 20 różnych producentów wind. To elastyczne podejście doceniają zarówno Spółdzielnie jak i Wspólnoty Mieszkaniowe powierzające nam posiadane dźwigi do serwisu oraz w późniejszym czasie do modernizacji.

Przedsiębiorstwo Windy24h w odróżnieniu od konkurencji, prowadzi usługi konserwacji zapobiegając z wyprzedzeniem awariom i usterkom. Zadowolony klient poleci Nas innym – to główne motto pracowników, którzy sumiennie wykonują powierzone im obowiązki.

Modernizacja i remonty wind to obok serwisu, druga specjalizacja Windy24h. Dzięki współpracy z najlepszymi krajowymi i zagranicznymi firmami dźwigowymi, podzespoły zakupywane są bezpośrednio u producentów. Działanie takie gwarantuje przemyślaną strategię remontową oraz rozsądne ceny dzięki pominięciu udziału pośredników.

Wysoka jakość świadczonych usług w połączeniu z atrakcyjnymi cenami to nasza domena. Skorzystaj z propozycji, a gwarantujemy, że nie będziesz żałował swojej decyzji.

pogotowie dźwigowe warszawa
oferta
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Projektowanie

Sprawdź naszą ofertę

więcej
Modernizacja

Sprawdź naszą ofertę

więcej
Naprawa wind – Serwis dźwigów

Sprawdź naszą ofertę

więcej
Konserwacje

Sprawdź naszą ofertę

więcej