Projektowanie wind
Większe kabiny dzięki projektowaniu od podstaw

Świadczymy usługi projektowe

Przedsiębiorstwo Windy24h świadczy usługi projektowe, szczególnie przydatne podczas modernizacji dźwigów. Każdy istniejący budynek oznacza odrębne zlecenie z racji często spotykanych odchyłek budowlanych. W celu maksymalnego wykorzystania przestrzeni w szybie, projektuje się dźwigi z wykorzystaniem najnowszych technologii pomiarowych. Działanie takie jest gwarancją wykonania największej możliwej kabiny.

Walka o każdy centymetr

Przeniesienie przeciwwagi na ścianę boczną szybu – zamierzenie polegające na wydłużeniu kabiny i dostosowaniu jej do transportu wózków dziecięcych i inwalidzkich, rowerów oraz przedmiotów gabarytowych. Bardzo często można w ten sposób wydłużyć kabinę o około 20 cm nie tracąc przy tym szerokości.

Modernizacja dźwigu

Wykonanie wąskiej przeciwwagi – w przypadku, kiedy nie ma możliwości przeniesienia przeciwwagi na bok lub jest bezzasadne, w standardzie stosuje się przeciwwagi o zmniejszonych rozmiarach. Należy każdorazowo pamiętać, że modernizacja dźwigu to działanie na kilkadziesiąt lat – walka o każdy centymetr jest zasadna (nawet w przypadku zdecydowanej większości starszych mieszkańców).