Szeroki zakres usług oferowanych przez Windy24h obejmuje również serwis wind samochodowych realizowany na terenie Warszawy i okolic. Ze względu na swoją popularność i uniwersalne zastosowanie windy oraz burty załadowcze należą do najczęściej serwisowanych przez nas urządzeń dźwignicowych. Wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, własny, systematycznie rozwijany park maszynowy oraz najnowocześniejsze technologie, możemy pochwalić się szeroką ofertą. To między innymi:

  • przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne,
  • serwis, naprawa oraz konserwacja i modernizacja wind załadowczych,
  • wykonywanie badań UDT, szkolenia oraz fachowe doradztwo.

Serwis wind załadowczych

Dostępna wśród naszych usług kompleksowa naprawa dźwigów przeznaczonych dla aut połączona z pełną obsługą techniczną wykonywaną przez doświadczony specjalistów to gwarancja profesjonalizmu. Serwisujemy windy samochodowe wszystkich producentów, niezależnie od marki oraz modelu wyposażonego w taki osprzęt pojazdu.

Wybór naszych usług to gwarancja:

  • kompleksowej, szybkiej naprawy,
  • dojazdu na miejsce awarii,
  • szczegółowej diagnostyki i profesjonalnego serwisu,
  • przystępnej ceny i atrakcyjnych warunków współpracy.

Regularne przeglądy konserwacyjne połączone z usuwaniem bieżących usterek pozwalają uniknąć poważnych awarii i kosztownych modernizacji. Każda gruntowna naprawa windy samochodowej generuje przestoje i opóźnienia w dostawach, co przekłada się na wymierne straty finansowe i wizerunkowe przedsiębiorstwa.

Zaufały nam dziesiątki firm z Warszawy i okolic, powierzając przeglądy techniczne oraz serwis swoich flot transportowych.

Naprawa wind samochodowych – Warszawa

Zlecając nam regularne przeglądy i badania technicznie, mogą Państwo uniknąć problemów z wyłączeniem z pracy swoich pojazdów. Zapewniamy elastyczne pory wykonywania usług, w pełni dostosowane do harmonogramu pracy samochodów oraz kierowców w Państwa firmie. Już dziś zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy oraz do uzyskania szczegółowych informacji dotyczących warunków świadczenia usługi serwisowej.