Winda towarowa – Serwis wind towarowych

Jesteśmy warszawską firmą z wieloletnim stażem, która oferuje profesjonalny serwis wind towarowych. Nasza działalność polega także na ich konserwacji i modernizacji. Pogotowie dźwigowe Windy24h tworzą wykwalifikowani specjaliści: monterzy, technicy oraz inżynierowie, którzy każdego dnia podejmują się nowych wyzwań. Współpracujemy z renomowanymi producentami wind towarowych, co pozwala nam szybko i skutecznie pozbyć się nawet najbardziej skomplikowanych usterek. Bezpieczeństwo i zadowolenie Klientów to priorytety, którymi kierujemy się w codziennej pracy.

Winda towarowa to urządzenie podnoszące, które na stałe montowane jest w szybie specjalnej konstrukcji. W zależności od rodzaju budownictwa, może być ona żelbetonowa, murowana czy szklano-stalowa. Służy do transportu ludzi i towarów. Zdarza się, że np. pod wpływem zbyt dużego obciążenia nie jest w stanie ono ruszyć lub co gorsza, zatrzymuje się między piętrami budynku. W jednym, jak i drugim przypadku należy wezwać doświadczony serwis, który znajdzie źródło problemu i postara się go wyeliminować w sposób jak najmniej inwazyjny. Winda, która nie spełnia najnowszych norm z zakresu budownictwa czy bezpieczeństwa powinna zostać jak najszybciej zmodernizowana.

Oferta naszej firmy skierowana jest przede wszystkim w stronę dyrektorów wspólnot mieszkaniowych i przedsiębiorców, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo lokatorów i pracowników. Skontaktować można się z nami telefonicznie bądź e-mailowo. Wycena usługi dokonywana jest indywidualnie, w zależności od stopnia skomplikowania awarii. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Oprócz serwisu wind zajmujemy się również ich modernizacją, montażem oraz projektowaniem od podstaw. Wdrażamy kompleksowe rozwiązania zgodnie z obowiązującymi przepisami techniczno-budowlanymi.