Ostatnie lata przyniosły znaczący postęp w budownictwie. Obecnie schody pełnią głównie funkcje wyjścia ewakuacyjnego, nie sposób wyobrazić sobie schodzenie i wychodzenie po nich kilka razy dziennie. Dlatego coraz częściej w wysokich na kilkanaście pięter wieżowcach spotkać można windy panoramiczne zapewniające pasażerowi wyjątkowy widok dookoła podczas podróży. We współczesnej architekturze kluczowe jest wykorzystanie najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

Przeszklone kabiny montowane mogą być zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Dźwig o szklanych ścianach dostępny jest najczęściej w wersji elektrycznej lub hydraulicznej. W firmie Windy24h montujemy panoramiczne windy osobowe, towarowe, a także dla osób niepełnosprawnych. Zajmujemy się ich konserwacją, aby zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa użytkowego. Dzięki współpracy z większością polskich producentów dźwigów osobowych jesteśmy w stanie dobrać idealne rozwiązanie.

Winda panoramiczna – nowoczesne rozwiązanie

Jako doświadczona firma chętnie podejmiemy się każdego zlecenia – nawet tego z pozoru niemożliwego do wykonania. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam na wdrożenie najnowszych rozwiązań zarówno w nowych, jak i starszych budynkach. Bez problemu podejmiemy się montażu windy panoramicznej w instytucji publicznej, bloku mieszkalnym, a także prywatnym domu. Dbamy o to, aby wszystkie prace wykonywane były przy ścisłym przestrzeganiu wymagań Urzędu Dozoru Technicznego, a także światowych norm i atestów.

Dźwigi osobowe nie stanowią dla nas zagadki. Prowadzimy obszerne dokumentacje i przeprowadzamy regularne przeglądy techniczne wszystkich ich komponentów. Koszt zlecenia ustalany jest zawsze indywidualnie. Choć ofertę kierujemy głównie do osób z aglomeracji warszawskiej, za dodatkową opłatą możemy dojechać także w inny rejon Polski. Zapraszamy do zapoznania się z dokładnym opisem naszej działalności. Zapewniamy całodobowe wsparcie techniczne i gwarantujemy najwyższą jakość usług. Wykorzystywana przez Ciebie winda szklana wymaga modernizacji? A może jesteś zainteresowany jej montażem? Skontaktuj się z nami e-mailowo lub telefonicznie.